Z wizytą w Restauracji Kuchnia i Wino w Kazimierzu Dolnym

sobota, 30 listopada 2013 3 komentarze


Z wizytą w Restauracji Kuchnia i Wino w Kazimierzu Dolnym

Kazimierz Dolny,  to piękne miejsce na turystycznej mapie Polski, położone na Lubelszczyźnie. Latem oblegane przez turystów, poza sezonem melancholijne i romantyczne. 

W samym centrum tej enklawy znajduje się Restauracja, której nie powstydziły by się wielkie metropolie, a dobra kuchnia jest serwowana tutaj nie tylko od święta. Kuchnia i Wino to restauracja w której od wejścia wita gości bardzo przyjazny, a zarazem wyszukany wystrój wnętrz. Swobodny styl zachwyca oryginalnymi drobiazgami. 
W kuchni widać wpływy regionalnych, świeżych składników. 

Dużym plusem serwowanych dań jest fakt, że nie znajdziemy tam konserwantów i ulepszaczy. Właściciele to prawdziwi pasjonaci, który kochają jedzenie i z całą pewnością przekłada się to na jakość tej kuchni. Ciekawostką jest to, że menu zostało ułożone przez Wojciecha Amaro, zdobywcę pierwszej w Polsce gwiazdki Michelin. 

Restauracja Kuchnia i Wino  w Kazimierzu Dolnym powstała z myślą o jedzeniu najwyższej jakości, zrodzona z pasji do gastronomii i smaku. Stworzyliśmy miejsce proste, ze wspaniałym zdrowym jedzeniem."-mówi Bartłomiej Stefański-właściciel restauracji.3 komentarze

 1. Jak tam pięknie. No i te dania, świetnie podane; )

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo klimatyczne miejsce, polecam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Co tam jedzenie, jakie zdjęcia! Głowę urywają. Gratuluję Aniu.
  R.S

  OdpowiedzUsuń